Smart Home rádiós redőnymotor távirányítós vezérléssel
Rádiós rendszerű redőnymotor 40-es és 50-es átmérővel, melyet távirányítóval vezérelhetünk. Időprogramos távirányítót hozzákapcsolva a hét minden napjára különböző forgatókönyveket állíthatunks be és az időprogram szerint vezérelhetjük árnyékolóinkat.
Mechanikus végállású redőnymotor
A mechanikus végállású motor kifejezés jelentése, hogy a redőnymotor felső és alsó pozícióját egy fekete pálcával tudjuk beállítani. Egyszerű és kevés hibalehetőséggel járó motor, elérhető áron.
Mit kell tudi a Smart Home rádiós redőnymotorjairól?
Smart Home rádiós redőnymotorok, távirányítós vezérléssel 35 mm-es és 45 mm-es átmérővel készülnek, különböző elérhető nyomatékkal és fordulatszámmal. Programozása nem igényel különleges szaktudást, pár perc alatt könnyedén elvégezhető. (40-es tengelybe szerelhető a 10 Nm-es és a 13 Nm-es redőnymotor és 50-es, 60-as tengelybe szerelhető a 30 Nm-es és az 50 Nm-es.)
A motorokat távirányítóval vezérelhetjük.
FAQGyakran ismételt kérdések
Milyen redőnyöket lehet motorizálni?
Kizárólag az alumínium redőnyök motorizálását javasoljuk. Az alumínium redőnypalást egy ún. arriterezési eljáráson megy át, mely megakadályozza a redőnylécek szétcsúszását! A redőnymotor acél tengelybe szerelhető be.
Milyen nyomatékú redőnymotorok közül választhatok?
A redőnymotor elérhető 40-es tengelybe 10 Nm és 13 Nm-es; 50-es és 60-as tengelybe 30 Nm-es és az 50 Nm-es.
A nyomatékot a redőnypalást súlya fogja meghatározni, minél nagyobb felületű egy redőny, annál nagyobb nyomatékra is lesz szükségünk.
Mivel irányíthatom a redőnymotort?
Távirányítóval.
Mi a különbség a mechanikus és az elektronikus végállású motorok között?
Mechanikus végállású motorok esetén a végállást egy pálcával állítjuk be. Elektronikus végállású motorok esetén a végállást pedig a motor elektronikusan érzékeli, nincs szükség mechanikus alkatrészekre. Ez a motor mechanikus végállású.